Predaj autobatérií a príslušenstva online autobatérie varta, banner a exide

volajte na telefón  0949 066 907

Nabíjačka akumulátorov Solution BC-13S

výrobca: Solution
vstupne napätie: 230 V
výstupné napätie: 12 V
Max. nabíjací prúd: 7 A
max. kapacita akumulátora: 35-90 Ah
hmotnost: 5 kg
skladom: ANO
65,00 €
54,17 € bez DPH

Popis:
Tradičná a veľmi spoľahlivá trafo nabíjačka. Určená prevažné pre nabíjanie štandartných olovených akumulátorov (batérií) s napätím “12V” alebo “24V” (voľba prepínačom), v dvoch stupňoch výkonu “MIN” a “MAX” (voľba prepínačom). Nabíjací prúd je kontrolovateľný na ručičkovom meradle - ampérmetri.  

Ochranu nabíjačky pred preťažením, alebo poškodením zabezpečuje vnútorná tepelná poistka, tavná poistka na vstupe napájania nabíjačky a tavná poistka istiaca výstupné krokosvorky.

Masívne kovové telo nabíjačky zaručí dlhú životnosť a vydrží aj tvrdšie pracovné podmienky. Predný plastový kryt spoľahlivo chráni ovládacie prvky a zároveň slúži aj ako úložné miesto pre káble počas skladovania, alebo premiestňovania nabíjačky.

Poznámka: Model BC-13S používajte len pre nabíjanie olovených akumulátorov (batérií) s kapacitou od 20Ah do 90Ah. Pri menšej kapacite akumulátora hrozí riziko poškodenia nadmerným prúdom z nabíjačky a pri väčšej kapacite akumulátora nedostatok výkonu z nabíjačky pre nabitie. Údaj o kapacite akumulátora je uvedený na typovom štítku akumulátora a udáva sa v [Ah] Ampér-hodinách.