Predaj autobatérií a príslušenstva online autobatérie varta, banner a exide

volajte na telefón  0949 066 907

Trakčné batérie Exide EQUIPMENT GEL

Trakčné batérie EXIDE Equipment GEL sú navrhnuté na dodávanie energie pre najvybavenejšie obytné prívesy a karavany. Ich konštrukcia zabezpečuje vysokú mieru flexibility pri inštalácii (v kabíne, v polohe na bok, až 30% úspora miesta), výhody pre obsluhu (absolútna bezúdržbovosť, vhodné pre dlhé obdobia bez použitia) a robustnosti (odolnosť voči vibráciám, náklonu, vyliatiu a únikom).
Trakčné batérie EXIDE Equipment GEL sú vyrábané na báze gélovej technológie (elektrolyt je vo forme gélu) so zliatinou Ca/Ca a VRLA ventilmi (riadená ventilom), pokrývajú rozsahom výkon od 450 do 1300 Wh, čo z nich robí skvelú voľbu pre najmodernejšie a najnáročnejšie rekreačné vozidlá.
Gelové trakčné batérie EXIDE Equipment GEL sa používajú najmä pre karavany, lode, stroje a iné vybavenie vyžadujúce od batérie mimoriadne výkony, ďalej pre vozidlá záchranných systémov a bezpečnostných služieb ako polícia, ambulancia, hasičský zbor, záchranári. Sú vhodné aj pre: nepretržitú, vysokú spotrebu energie (pri jazde a parkovaní) vozidiel so záchranárskym vybavením.