Predaj autobatérií a príslušenstva online autobatérie varta, banner a exide

volajte na telefón  0948 606 617

Ako nakupovať

Ak si neviete vybrať správnu autobatériu pre Vaše auto, postupujte nasledovne:

 1. kliknite na: vyhľadávací katalog VARTA
 2. zvoľte výrobcu vozidla (značku)
 3. zvoľte modelovú radu
 4. zvoľte typ modelovej rady podľa objemu Vašeho motora, kW a roku výroby vozidla
 5. zobrazia sa Vám batérie, ktoré môžu byť použité do Vášho auta. Záleží len na Vás, ktorú si vyberiete. Alebo pokiaľ potrebujete poradiť neváhajte nám napísať na náš email: info@autobaterie24.sk , radi Vám pri výbere poradíme
 6. po zvolení batérie, zadajte do horného vyhľadávacieho políčka prvých 9 čísiel (bez medzier) čísla výrobku zvolenej autobatérie a kliknite na "Hľadať"
 7. zobrazia sa výsledky hľadania, po rozkliknutí sa zobrazí detail autobatérie, kde pokračujete v nákupe po stlačení tlačítka "Objednať"
 8. zobrazí sa Vám „ Košík“ – kde bude vložená daná autobatéria. Na tomto mieste si vyberiete spôsob dopravy. A to buď osobný odber, alebo dobierku. Ak zvolíte osobný odber, náš pracovník Vás bude telefonicky kontaktovať a dohodne s Vami podrobnosti prevzatia tovaru. Ak zvolíte spôsob dopravy dobierka bude Vám autobatéria doručená až domov (viď. dodacie podmienky)
 9. po zvolení dopravy kliknite na tlačítko „pokračovať „
 10. zobrazí sa rekapitulácia objednávky, políčka označené hviezdičkou je nutné vyplniť. Ak nakupujete na IČO, kliknite na políčko "Firma / organizácia" a vyplňte príslušné údaje, aby sme mohli vystaviť správny daňový doklad
 11. Kliknite na Odoslať objednávku

Kategórie, produkty

Autobatérie pre osobné vozidlá

Motobatérie

Trakčné batérie

Nabíjačky autobatérií

Autobatérie OPTIMA

Nákladné autobatérie

Zváračky